Materials to downloadAktualna lista punktowanych czasopismAktualna lista punktowanych czasopism opublikowana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 września 2012 roku składa się z trzech części:
Podaję link pod którym można znaleźć aktualną listę czasopism (część A, B i C) wraz z punktacją. Lista ta będzie aktualizowana na bieżąco i jest wygodna w użyciu. http://repo.pw.edu.pl/SearchJournals.seam Lista konferencji informatycznych z Web of Science punktowana przez Ministerstwo za 10 punktów. Uwaga: Oceniana jednostka otrzymuje punkty przewidziane dla danej publikacji w zalezności od liczby autorów. Publikacja może być oceniana jako dorobek jednostki, jeżeli autor (współautor, redaktor) podaje w publikacji afiliację w tej jednostce. W przypadku publikacji wieloautorskiej, w której występuje co najwyżej 10 autorów, z których co najmniej jeden wykazuje afiliację w jednostce, waga, z jaką jednostce przyznane są punkty za tę publikację wynosi 1. W przypadku publikacji o liczbie autorów przekraczających 10, waga, z jaką jednostce przyznawane są punkty za tę publikację, równa jest 1, jeśli co najmniej połowa autorów wykazuje afiliację w jednostce, 1/2 - jeżeli mniej niż 50%, ale nie mniej niż 10% autorów wykazuje afiliację w jednostce i 1/4 - jeżeli mniej niż 10% autorów wykazuje tę jednostkę. W przypadku wielokrotnej afiliacji autora, punkty za poszczególne publikacje otrzymuje tylko jedna jednostka wskazana przez autora. Jeżeli dane czasopismo zostało wymienione na kilku listach uwzględnianych w ocenie, to artykuł w nim opublikowany uzyskuje najwyższą liczbę punktów proponowanych przez te listy.
Publikacja w „Nature”Mamy ogromną przyjemność poinformować, że zespół naukowców pracujących przy eksperymencie ALICE w Wielkim Zderzaczu Hadronów w CERN, opublikował w prestiżowym czasopiśmie naukowym Nature wyniki swoich badań dotyczących oddziaływania materii. Współautorami tego ważnego artykułu są między innymi pracownicy naszego Instytutu z Zakładu Grafiki Komputerowej: prof. dr hab. inż. Przemysław Rokita, dr hab. inż. Tomasz Trzciński, mgr inż. Julian Myrcha, mgr inż. Kamil Deja, mgr inż. Piotr Nowakowski oraz z Zakładu Sztucznej Inteligencji: mgr inż. Łukasz Neumann. ![]() Praca w Instytucie InformatykiPoszukujemy kandydata do wykonania zadań badawczych w projekcie EUREKA “Elastyczne systemy przekazu i przetwarzania danych dla heterogenicznych zastosowań IoT” [nr EUREKA/FLEXNET/02/2018] ![]() ![]() |