This site uses cookies. More information presents the page The policy for cookies and similar technologies. CLOSE Close the warning message

Rekrutacja studentów do projektu UniStartApp

unistartapp

Interesują Cię interdyscyplinarne, kreatywne i nieszablonowe zajęcia? Umiesz już programować, ale chcesz nauczyć się jak pracować w zespole? jak opracować model biznesowy i założyć start-up? jak rozwinąć swoje umiejętności „miękkie”, tak ważne na rynku pracy? Chcesz tworzyć aplikacje, które przekształcą dzisiejsze miasta w smart city jutra?

Masz teraz niepowtarzalną okazję by uczestniczyć w jedynych takich zajęciach na Politechnice Warszawskiej.  Oferujemy Ci m.in. możliwość realnej współpracy z TOP’owymi firmami biznesowymi (jak np. Orange), czy też z Biurem ds. Cyfryzacji m.st. Warszawy. Pod okiem mentorów biznesowych nauczysz się przedsiębiorczości, a dzięki ekspertom pogłębisz swoją wiedzę merytoryczną i rozwiniesz umiejętności analityczne. Nauczymy Cię pracy w interdyscyplinarnym zespole, tworzyć i rozwijać start-upy. Nauczymy Cię myśleć outside the box, mówić elewator pitch i będziemy wspierać Twoje twórcze myślenie.  Otrzymasz od nas wsparcie, które pomoże Ci w przyszłości osiągnąć sukces. Gwarantujemy, że podjęcie wysiłku i uczestnictwo w zajęciach będzie opłacalne. Pamiętaj jednak – nie damy Ci sardynki w puszce, a wędkę, na którą złowisz rekina wielorybiego* :)

A to wszystko w ramach jednego przedmiotu, podczas jednego semestru, za 4 punkty ECTS…

Rejestracja: TYLKO DO 20. PAŹDZIERNIKA. Warto zacząć ją od strony https://www.nerw.pw.edu.pl/Aktualnosci/UniStartApp-dwie-wiadomosci .

* albo sam zostaniesz rekinem biznesu

Last modified: Wednesday, October 17, 2018 - 9:23:52 AM, Rajmund Kożuszek

x x News (22) - by publication date

‹‹ December 2013 ››
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31