Wybór kierowników i tematów prac dyplomowych inżynierskich

Lista tematów oraz mechanizm zgłaszania preferencji są obsługiwane przez system wspomagania procesu dyplomowania.

Znajdziecie go Państwo pod adresem: http://neptun.elka.pw.edu.pl:8080/elkaDyplom

Żeby skorzystać z systemu trzeba przejść przez uwierzytelnianie w systemie Wydziałowym oraz dodatkowo znaleźć się na liście studentów uprawnionych do wyboru tematu pracy inżynierskiej.Tematy dla studiów w języku polskim i angielskim są publikowane na jednej liście. Zaznaczone pole 'Temat może być realizowany po angielsku' oznacza temat, który może być realizowany tak po polsku, jak i po angielsku. Państwa zadaniem jest teraz sporządzenie listy rankingowej tematów, którymi chcielibyście się Państwo zająć w ramach pracowni dyplomowej i zarejestrowanie swoich preferencji w systemie elkaDyplom.

Zachęcam gorąco do przeprowadzenia rozmowy z opiekunami, którzy zaproponowali  interesujące Państwa tematy - pozwoli to uniknąć (nie tak rzadkich jakbym chciał) nieporozumień dotyczących tematyki, zakresu i sposobu realizacji pracowni. Moim zdaniem, dopiero po takim "wywiadzie" można z pełnym przekonaniem zamieścić temat na liście swoich preferencji.Technicznie, przekazanie listy preferencji polega na oznaczeniu tematów, które bierzecie Państwo pod uwagę różnymi liczbami (najmniejsza liczba oznacza temat, który wybralibyście w pierwszej kolejności). W wyjątkowych przypadkach potencjalny opiekun może wskazać konkretne osoby, które według składającego propozycję mają realizować pracownię.

Pełny opis procedury wyboru i przydziału tematów pracowni znajduje się na stronie Wybór tematów pracowni dyplomowych .

Last modified: Tuesday, May 14, 2013 - 6:32:13 PM, Rajmund Kożuszek

x x News (12) - by publication date