Kwalifikacje do zawodów w programowaniu zespołowym

Chcemy zachęcić do zaangażowania się w tę formę współzawodnictwa. Jest to okazja do zmierzenia się z nowym wyzwaniem, sprawdzenia swojego potencjału programistycznego, umiejętności rozwiązywania problemów algorytmicznych i efektywnej pracy w małym zespole.
Na początek trzeba spróbować sił w kwalifikacjach uczelnianych. Rejestracji należy dokonać przez stronę: http://galera.ii.pw.edu.pl/konkurs/
Konkurs będzie indywidualny. Każdy uczestnik otrzyma ten sam zestaw 4-5 zadań do rozwiązania. Środowisko stanowi kompilator C/C++ wraz z biblioteką standardową oraz rutynowe narzędzia programistyczne. Ranking startujących będzie ustalany na podstawie liczby rozwiązanych zadań i łącznego czasu poświęconego na uzyskanie rozwiązań. Na konkurs można przynieść dowolne materiały pisane (papierowe); nie wolno korzystać z jakichkolwiek materiałów elektronicznych z wyjątkiem tego, co będzie dostępne w środowisku kompilatora.
Trójka najlepszych zawodników utworzy zespół reprezentujący Politechnikę Warszawską na zawodach krajowych i regionalnych.
Osoby zainteresowane konkursem prosimy o śledzenie ogłoszeń na stronie WWW kwalifikacji wydziałowych. Tam można znaleźć pełne informacje o regulaminie zawodów, przykłady zadań z poprzednich edycji, wybór adresów interesujących stron WWW, a także kontakt z organizatorami.

Ostatnia modyfikacja: piątek, 8 września 2017, 14:44:02, Bożenna Skalska

‹‹ Wrzesień 2017 ››