Praca w projekcie wDialogu

wDialogu_logo200

Oferta pracy dla programisty w projekcie wDialogu  realizowanym przez Instytut Informatyki we współpracy z innymi organizacjami. Informacje o projekcie można znaleźć na stronie http://wdialogu.uw.edu.pl/

Zakres obowiązków:

ocena dostępnych rozwiązań do komunikacji głosowej pod kątem wymagań projektowych, m.in. możliwość integracji z tworzonym rozwiązaniem, możliwość rozbudowy, modyfikacja i integracja wybranego rozwiązania do komunikacji głosowej.

Wymagania:

  • znajomość języków Java i C++
  • podstawowa znajomość Spring 4

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień związanych z transmisją dźwięku i obrazu przez sieć komputerową,
  • znajomość zagadnień dostępności technologii informatycznych dla osób niepełnosprawnych,
  • znajomość AngularJS, jQuery, Hibernate,
  • znajomość JavaScript, HTML, CSS/SCSS,znajomość Bootstrap, npm, Grunt, Bower, Liquibase, Maven.

Forma zatrudnienia: umowa o dzieło

Wymiar godzinowy pracy: 110-150 h/mies.

Lokalizacja: Warszawa

Osoby zainteresowane powinny skontaktować się z dr inż. Piotrem Andruszkiewiczem (P.Andruszkiewicz[aatt]ii.pw.edu.pl).

Ostatnia modyfikacja: środa, 15 kwietnia 2015, 11:20:16, Rajmund Kożuszek

x x Aktualności (27) - wg daty publikacji

‹‹ Grudzień 2013 ››
Pon Wt Śr Czw Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31