Konkurs PSSI na najlepszą pracę doktorską w r. 2014 - WYNIKI

znaczek

Jury konkursu na najlepszą polską pracę doktorską ze Sztucznej Inteligencji (edycja 2014) w składzie:

Prof. dr hab. inż. Wojciech Cholewa, Politechnika Śląska
Prof. dr hab. Mariusz Flasiński, Uniwersytet Jagielloński
Prof. dr hab. inż. Antoni Ligęza, AGH
Prof. dr hab. Stanisław Matwin, IPI PAN i Dalhousie University, Kanada (Przewodniczący Jury)

postanowiło przyznać dwie równorzędne nagrody główne w kategorii prac teoretycznych i w kategorii  prac aplikacyjnych, jak też i jedno wyróżnienie. Jury wyłoniło w dn. 26.03.2014 następujących laureatów konkursu:

• Nagroda PSSI za najlepszą polską pracę doktorską ze Sztucznej Inteligencji w r. 2014 w kat. prac teoretycznych: dr Marcin Szubert, Politechnika Poznańska, za pracę „Coevolutionary Shaping for Reinforcement Learning”. Promotor: dr hab. inż. Krzysztof Krawiec, Politechnika Poznańska.
  • Nagroda PSSI za najlepszą polską pracę doktorską ze Sztucznej Inteligencji w r. 2014 w kat. prac aplikacyjnych: dr Konrad Andrzej Ciecierski za pracę „System wspomagania decyzji w chirurgicznym leczeniu choroby Parkinsona”. Promotor: prof. dr hab. Zbigniew Raś, Politechnika Warszawska.
  • Wyróżnienie: dr Leszek Gajecki, Akademia Górniczo-Hutnicza, za pracę “Modelowanie języka naturalnego (polskiego) dla potrzeb systemu rozpoznawania mowy klasy LVCST”. Promotor prof. dr hab. inż. Ryszard Tadeusiewicz, Akademia Górniczo-Hutnicza.

Jury pragnie jednocześnie podkreślić bardzo wysoki poziom wszystkich zgłoszonych do konkursu prac, i zachęcić wszystkich uczestników, a w szczególności autorów prac nagrodzonych, do przedłożenia swych prac do publikacji w czołowych konferencjach i pismach z dziedziny Sztucznej Inteligencji.

Last modified: Tuesday, April 7, 2015 - 1:03:38 PM, Bożenna Skalska

x x News (4) - by publication date