Praca w projekcie wDialogu

wDialogu_logo200

Oferta pracy dla programisty w projekcie wDialogu  realizowanym przez Instytut Informatyki we współpracy z innymi organizacjami. Informacje o projekcie można znaleźć na stronie http://wdialogu.uw.edu.pl/

Zakres obowiązków:

ocena dostępnych rozwiązań do komunikacji głosowej pod kątem wymagań projektowych, m.in. możliwość integracji z tworzonym rozwiązaniem, możliwość rozbudowy, modyfikacja i integracja wybranego rozwiązania do komunikacji głosowej.

Wymagania:

  • znajomość języków Java i C++
  • podstawowa znajomość Spring 4

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień związanych z transmisją dźwięku i obrazu przez sieć komputerową,
  • znajomość zagadnień dostępności technologii informatycznych dla osób niepełnosprawnych,
  • znajomość AngularJS, jQuery, Hibernate,
  • znajomość JavaScript, HTML, CSS/SCSS,znajomość Bootstrap, npm, Grunt, Bower, Liquibase, Maven.

Forma zatrudnienia: umowa o dzieło

Wymiar godzinowy pracy: 110-150 h/mies.

Lokalizacja: Warszawa

Osoby zainteresowane powinny skontaktować się z dr inż. Piotrem Andruszkiewiczem (P.Andruszkiewicz[aatt]ii.pw.edu.pl).

Last modified: Wednesday, April 15, 2015 - 11:20:16 AM, Rajmund Kożuszek

x x News (28) - by publication date

‹‹ December 2013 ››
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

absolwenci ankieta badania BigData dydaktyka IBM instytut Instytut Lotnictwa ISI kandydaci konkurs konkurs FINESCE praca praktyki prezentacja programowanie projekty przedmiot przedmioty publikacje seminarium specjalność staże zagraniczne studenci studia studia za granicą stypendia Texas Instruments współpraca wykład

x x Tags

x x Month list