Międzynarodowy konkurs o nagrodę AI4ES 2022 Datathon

Weź udział w AI4ES Datathon i pokaż, na co Cię stać!

Ostateczny termin rejestracji  25 listopada 2022

Jesteś studentem lub profesjonalistą w technologiach sztucznej inteligencji do przetwarzania i analizy dużych ilości danych? Lubisz wyzwania? Chcesz wziąć udział w międzynarodowym Datathon i konkurować z innymi uczestnikami w swojej kategorii?

Sieć doskonałości Cervera AI4ES (sieć doskonałości w zakresie technologii wspomagających opartych na danych), zintegrowana przez TECNALIA i centra technologiczne CTIC, EURECAT, ITI, we współpracy z Departamentem Zdrowia Generalitat de Catalunya i firmą BASF, ogłasza nagrody AI4ES 2022 Datathon.

Zachęcamy do udziału w konkursie AI4ES 2022 Awards

Wykorzystanie technologii sztucznej inteligencji i analityki danych do rozwiązywania wyzwań o znaczeniu biznesowym i społecznym, obejmujące przetwarzanie dużych ilości danych

Weź udział w naszym Datathonie! Internetowy konkurs ograniczony czasowo, w którym uczestnicy muszą wykorzystać swoje umiejętności w zakresie obsługi technologii sztucznej inteligencji i / lub Data Science, a także swoją kreatywność, aby zbudować, przetestować i zbadać rozwiązanie, które rozwiązuje rzeczywiste wyzwanie oparte na danych. Ta edycja jest otwarta dla osób pełnoletnich, indywidualnie lub w zespołach. BASF i TECNALIA proponują następujące wyzwanie:

-Wyzwanie 1: Wykrywanie i kwantyfikacja chorób w oparciu o zdjęcia z dronów w celu ochrony upraw.

Celem tego wyzwania jest wyszkolenie solidnego modelu regresji obrazu, który przetwarza obrazy poszczególnych działek rolnych i przewiduje biologiczną wartość oceny plonów nowych środków ochrony roślin.

-Wyzwanie 2: Występowanie i ewolucja chorób wirusowych (wyzwanie społeczne)

Celem tego wyzwania jest stworzenie modeli zdolnych do zapewnienia czterech rodzajów prognoz dla katalońskich danych dotyczących pandemii Covid-19: 1) zachorowalność, 2) przyjęcia do szpitala, 3) OIOM, 4) zgony.

Termin rejestracji upływa 25 listopada - zarejestruj się już teraz!
Więcej informacji, Datathon AI4ES 2022, opis każdego wyzwania i odpowiednie zestawy danych.