Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za działalność wdrożeniową

Z okazji Dnia Nauki Polskiej w auli Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta gala, podczas której minister nauki Dariusz Wieczorek wręczył nagrody najbardziej wyróżniającym się przedstawicielom środowiska naukowego i akademickiego.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w roku 2024, w uznaniu znaczących osiągnięć w zakresie działalności wdrożeniowej nagrodę otrzymał prof. dr hab. inż. Henryk Rybiński wraz z zespołem: dr. inż. Łukaszem Skoniecznym, mgr. inż. Wacławem Strukiem i mgr. inż. Michałem Wasilukiem z Politechniki Warszawskiej.

Laureaci zostali uhonorowani za zasługi w pięciu kategoriach: za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej, organizacyjnej oraz całokształt dorobku.

Więcej informacji:

Gala Nauki Polskiej - Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Portal Gov.pl (www.gov.pl)