SHEEP YOUR HACK 4 maraton programowania

Powrót Owcy !

SHEEP YOUR HACK 

16-17.12.2022 r.

Campus WSEI, św. Filipa 17, Pawilon Europa Kraków

Po dwóch poprzednich edycjach online, wreszcie możemy stacjonarnie spotkać się na Campusie WSEI i zaznać na nowo prawdziwej, hackathonowej atmosfery! W dniach 16-17 grudnia 2022r. spotykamy się na evencie, w którym poznajemy ciekawych i inspirujących młodych ludzi, smakujemy klimatu kreatywnego generowania pomysłów i wytrwałej pracy przy tworzeniu aplikacji, doświadczamy pomysłowości młodych ludzi i tworzymy przestrzeń do budowania sieci zawodowej, networkingu biznesowego i nawiązywania nowych relacji partnerskich. 3 poprzednie edycje Sheep Your Hack to już 500 uczestników, 50 mentorów i jurorów, grono niezliczonych sponsorów i partnerów – nasze community rok w rok rośnie w siłę a hackathon staje się jednym z najbardziej rozpoznawalnych eventów w kraju!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

O HACKATHONIE

SHEEP YOUR HACK to 4. edycja 24-godzinnego maratonu programowania zainicjowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie, którego celem jest stworzenie MVP aplikacji biznesowej. Wydarzenie ma charakter konkursu, w którym w trakcie 24 godzin, młode osoby (18-26 lat) z różnych środowisk akademickich i szkół średnich, pracując w zespołach 2-6 osobowych, mają za zadanie stworzyć MVP aplikacji biznesowej, która ma potencjał wejścia na rynek.

 

Temat tegorocznej edycji jest odkrywany w dniu eventu, aby zapewnić wszystkim uczestnikom równe szanse. Projekty będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą osoby o uznanym dorobku biznesowym. Organizatorzy przewidzieli 3 zwycięskie miejsca z nagrodami pieniężnymi. Na dziś pula nagród wynosi 8000,00 zł.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

COMMUNITY

Wbrew pozorom wydarzenie nie jest kierowane tylko do programistów. Wiedza z zakresu biznesu, zarządzania projektami czy grafiki też się przyda. Co ważne, uczestnicy nie pozostają sami z tym trudnym zadaniem - podczas eventu obecni są mentorzy, czyli osoby z otoczenia biznesowego (m.in. analitycy biznesowi, project managerowie, developerzy, szkoleniowcy, business managerowie, marketing managerowie i designerzy), których zadaniem jest wspierać zespoły swoim doświadczeniem i wiedzą.  Projekty są oceniane przez jury:  ekspertów ze świata biznesu, środowiska starupowego, organizacji społecznych. Partnerzy wspierają nasze wydarzenie promocją, zapewniają gadżety, są dostawcami pysznego jedzonka, organizują strefę chillu i relaksu a patroni medialni promują wydarzenie w swoich społecznościach, dzięki czemu SYH jest już wydarzeniem znanym w społecznościach IT.

Zapisy dla uczestników trwają od 16.11.2022r. do 9.12.2022r. (lub do wyczerpania miejsc): https://sheepyourhack.com/