SHEEP YOUR HACK 5 maraton programowania

Powrót Owcy !

 YOUR HACK 

15-16.12.2023 r.

Campus WSEI, św. Filipa 17, Pawilon Europa Kraków

Po raz piąty zapraszamy Was na hackathon, który odbędzie się na Campusie WSEI, kolejna odsłona naszego Sheep Your Hach z pewnością przyniesie niezapomniane chwile i dostarczy pozytywnej energii! Dołącz do wydarzenia, poznaj ciekawych, inspirujących ludzi, pokaż nam swój pomysł i urzeczywistnij go! W dniach 15-16 grudnia 2023r. spotykamy się na evencie, w którym poznajemy ciekawych i inspirujących młodych ludzi, smakujemy klimatu kreatywnego generowania pomysłów i wytrwałej pracy przy tworzeniu aplikacji, doświadczamy pomysłowości młodych ludzi i tworzymy przestrzeń do budowania sieci zawodowej, networkingu biznesowego i nawiązywania nowych relacji partnerskich. 4 poprzednie edycje Sheep Your Hack to już 600 uczestników, 60 mentorów i jurorów, grono niezliczonych sponsorów i partnerów – nasze community rok w rok rośnie w siłę a hackathon staje się jednym z najbardziej rozpoznawalnych eventów w kraju!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

O HACKATHONIE

SHEEP YOUR HACK to 5. edycja 24-godzinnego maratonu programowania zainicjowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie, którego celem jest stworzenie MVP aplikacji biznesowej. Wydarzenie ma charakter konkursu, w którym w trakcie 24 godzin, młode osoby (18-26 lat) z różnych środowisk akademickich i szkół średnich, pracując w zespołach 2-6 osobowych, mają za zadanie stworzyć MVP aplikacji biznesowej, która ma potencjał wejścia na rynek.

 

Temat tegorocznej edycji jest odkrywany w dniu eventu, aby zapewnić wszystkim uczestnikom równe szanse. Projekty będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą osoby o uznanym dorobku biznesowym. Organizatorzy przewidzieli 3 zwycięskie miejsca z nagrodami pieniężnymi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

COMMUNITY

Wbrew pozorom wydarzenie nie jest kierowane tylko do programistów. Wiedza z zakresu biznesu, zarządzania projektami czy grafiki też się przyda. Co ważne, uczestnicy nie pozostają sami z tym trudnym zadaniem - podczas eventu obecni są mentorzy, czyli osoby z otoczenia biznesowego (m.in. analitycy biznesowi, project managerowie, developerzy, szkoleniowcy, business managerowie, marketing managerowie i designerzy), których zadaniem jest wspierać zespoły swoim doświadczeniem i wiedzą.  Projekty są oceniane przez jury:  ekspertów ze świata biznesu, środowiska starupowego, organizacji społecznych. Partnerzy wspierają nasze wydarzenie promocją, zapewniają gadżety, są dostawcami pysznego jedzonka, organizują strefę chillu i relaksu a patroni medialni promują wydarzenie w swoich społecznościach, dzięki czemu SYH jest już wydarzeniem znanym w społecznościach IT.

MIEJSCE I CZAS:
Campus WSEI, św. Filipa 17, Pawilon Europa
15-16.12.2023

 

Zapisy dla uczestników trwają od 17.11.2023r. do 10.12.2022r. (lub do wyczerpania miejsc): https://sheepyourhack.com/

 

·         KOORYNATOR WYDARZENIA/ZAPISY/OFERTA SPONSORSKA
Karolina Worytkiewicz-Raś

        kworytkiewicz@wsei.edu.pl

        602722725

·         WWW: https://sheepyourhack.com/

·         FB: https://www.facebook.com/sheepyourhack