Webinar Deloitte x ServiceNow Alliance

Deloitte x ServiceNow

Webinar Deloitte x ServiceNow Alliance

27 października (czwartek) godz. 18:00

Deloitte zaprasza studentów naszego Wydziału na webinarium dotyczące ServiceNow.

Chcesz dowiedzieć się, jak połączyć biznes z technologią, czerpiąc z możliwości jednej z dziesięciu najbardziej pożądanych umiejętności w IT? Teraz #Deloitte daje Ci taką możliwość!

Rozpoczynamy jesienny sezon spotkań w ramach serii #AllianceThursday! Pierwszym partnerem technologicznym Deloitte z którym spotkamy się w tej edycji projektu będzie ServiceNow.

Weź udział w webinarze z naszymi ekspertami już 27 października o 18:00!

Razem z nami:

• Przekonasz się, dlaczego ServiceNow to nie tylko jedna z najszybciej rozwijających się technologii,
  • Usłyszysz historię wieloletnich ekspertów i osób, które swoją przygodę z platformą rozpoczęły stosunkowo niedawno,
  • Być może uzyskasz szansę na pierwszą pracę przy projekcie związanym z ServiceNow lub dołączysz do programu płatnych praktyk w zespołach konsultingu technologicznego.

Dołącz do ekspertów #Deloitte oraz #ServiceNow podczas !

Więcej informacji i zapisy