Women That Matters TECH

Zapraszamy studentki kierunków informatycznych i technologicznych 

Program mentoringowy Women That Matters TECH 

możliwość zgłoszenia do 14 lutego [Deloitte]

Szanowni Państwo,

Miło mi poinformować, że ruszyła właśnie IV już edycja programu mentoringowego Deloitte skierowanego do studentek kierunków informatycznych i technologicznych szukających swojej drogi kariery i inspiracji do działania- Woman That Matters TECH.

Czym jest program Woman That Matters TECH?

To przede wszystkim program stworzony w 100% od kobiet dla kobiet. Doświadczone mentorki Deloitte w ramach 3 sesji mentoringowych prowadzonych 1:1 z wcześniej dopasowaną pod ich obszar działań mentee starają się pomóc im w poszukiwaniu swojej ścieżki kariery i inspirują do dalszego działania. Jest to również przestrzeń do wymiany doświadczeń- zarówno tych od doświadczonej mentorki, jak i również przekazywanych od mentee. 

Formuła programu

Sam program przeznaczony jest dla studentek od II roku studiów takich kierunków jak m.in.: data science, informatyka automatyka i robotyka, informatyka i ekonometria, bioinżyniera itp

, które wspierane są przez mentorki mające doświadczenie w tych obszarach.

Podczas 1 spotkania para mentoringowa ustala między sobą formułę spotkań: czy mają się one odbyć stacjonarnie, w pełni online, a może hybrydowo. 

Proces rekrutacji

Zgłoszenia do programu przyjmujemy do 14 lutego za pośrednictwem strony https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/Woman-that-matters.html

W następnym etapie mentees proszone są o uzupełnienie krótkiej ankiety dot. ich zainteresowań i preferencji dot. ścieżki mentoringu.