Artificial Intelligence Center of Excellence Leader

Warsaw University of Technology (WUT) as Host Institution in ARTIQ Competition is currently looking for candidates (The Applicant) for the position of

Artificial Intelligence Center of Excellence Leader.

Location: Warsaw, Poland

Znaczniki: badaniawspółpracainstytut

dr hab. inż. Tomasz Trzciński otrzymał stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców

dr  hab. inż. Tomasz Trzciński otrzymał stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców. Nagroda ta jest przyznawana dla naukowców, którzy prowadzą wysokiej jakości badania i mają bogaty dorobek naukowy w skali międzynarodowej.

HackZurich - największy hackaton w Europie

HackZurich - ósma edycja największego hackatonu w Europie - odbędzie się w tym roku w dniach 24-26 września. Tym razem impreza ma formułę mieszaną: ~350 uczestników na miejscu w Zurychu i ~650 uczestników zdalnych. W trakcie 40-godzinnych zawodów będzie okazja zmierzyć się z interesującymi, praktycznymi problemami. Zapisy ruszają w samo południe 23 czerwca.

Wakacyjny program robotyki w Pittsburgu

Passionate about Robotics & AI?

Carnegie Mellon’s Robotics Institute Summer Scholars provides funded, high-quality undergraduate research experiences to propel your academic future. Conduct research in robotics and artificial intelligence with over 50 pioneers defining the field (e.g. autonomy, field robotics, artificial intelligence, machine learning, human-robot interaction, computer vision, graphics, and space robotics)

Znaczniki: studencistudiawspółpracainstytutprogramowaniekonkursmedia

Świat open hardware z Pine64 (wykład czwartek 10:15-12:00)

W ramach wykładu WPAM w najbliższy czwartek (24-go marca, o godzinie 10:15 w sali 162) gościć będziemy Łukasza Erecińskiego z firmy Pine 64 ( www.pine64.org ). Mamy nadzieję, iż opowie co słychać w świecie open hardware i może zdradzi coś o najnowszych planach firmy, takich jak kolejna generacja telefonu z systemem Linux (PinePhone Pro) czy też otwartoźródłowy smartwatch PineTime.

INTEL® Student Ambassador Program

Intel® is searching for talents who can become IoT ambassadors for the brand!

The program provides students a great opportunity to grow their programming skills and learn about Intel’s cutting-edge IoT and AI solutions to solve real-world problems.

Znaczniki: studencistudiawspółpracaprogramowaniemediaintelambassador

Salefoce Lab - wakacyjny program płatnych praktyk

Salesforce Lab – wakacyjny program płatnych praktyk w formie warsztatów.

Deloitte Digital zaprasza na wakacyjny program praktyk online od 26 czerwca do 27 lipca.

Zgłoszenia do 23 maja.

#RASTECHSummer - wakacyjny program stażowy

#RASTECHSummer - 3 miesięczny, płatny staż w Ringier Axel Springer Tech

Ringier Axel Springer Tech zaprasza studentów do wzięcia udziału w 3 miesięcznym, płatnym stażu realizowanym w trakcie wakacji 2022.

Genomics Platform@WUT Symposium 2021

Pierwsze Sympozjum Platformy Genomiki Politechniki Warszawskiej odbywa się 23-06-2021. Program konferencji obejmuje ponad 20 wystąpień badaczek i badaczy z Politechniki Warszawskiej zajmujących szeroko pojętą genomiką. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie wydarzenia:  https://genomics.mini.pw.edu.pl/conference

Praca w grancie NCN OPUS

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko doktoranta oraz post-doc w grancie OPUS. Przewidywane miesięczne stypendium na stanowisku doktoranta wynosi 5000 PLN (brutto), natomiast na stanowisku post -doc. 10000 PLN (brutto).

dr hab. inż. Wiktor Daszczuk otrzymał nagrodę im. Profesora Zdzisława Pawlaka

Z wielką przyjemnością informujemy, że dr hab. inż. Wiktor Daszczuk otrzymał nagrodę im. Profesora Zdzisława Pawlaka za Wybitną Monografię z Zakresu Informatyki zatytułowaną Integrated Model of Distributed Systems.